SEE MORE - BLACK HT MALLET HT RST HOSEL (P1015H)

SEE MORE - BLACK HT MALLET HT RST HOSEL (P1015H)

  • 8 000Kč

HT  putter je mallet s tvarem přenášející váhu více do špičky a patky hlavy díky vybrání v zadní části.  Navržen pro hráče, který miluje vzhled elegantních malletů, M5HT kombinuje velkou rovnováhu a odpouštivost s pocitem jistoty při založení. Najdete zde jak rovné tak zaoblené línie.Černá..

  • Cena bez DPH:6 612Kč
  • Kód výrobku:BLACK HT MALLET RST HOSEL (P1015H)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1


HT  putter je mallet s tvarem přenášející váhu více do špičky a patky hlavy díky vybrání v zadní části.  Navržen pro hráče, který miluje vzhled elegantních malletů, M5HT kombinuje velkou rovnováhu a odpouštivost s pocitem jistoty při založení. Najdete zde jak rovné tak zaoblené línie.
Černá prášková povrchová úprava proti odleskům
Frézovaná úderová plocha
Díky novému revolučnímu designu „RST Hosel Plumber Neck „v designu SeeMore. zjednodušená na „RST Hosel“, jedrážkovaný krček se strojově frézován v USA, která přináší jedinečný přístup ke klasickému designu ofsetového krčku putteru. Umožňuje golfistům, kteří chtějí mít ruce více před míčem než poskytuje offset shaft využití systému vyrovnání RST společnosti SeeMore se Skrytím červené tečky
RST Hosel vstupuje do , pod úhlem 70 stupňů, a konstrukce nabízí vstup do hlavy hole blíže ke sweetspotu, než klasické krčky tohoto typu To vede k lepšímu pocitu rovnováhy a přirozenějšímu pohybu


SKU    P1015H
Standard Shaft    All-Chrome Light 80 gram
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    385 grams
Head Material    Cast 303 Stainless Steel w/Remilled Face
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    3.7 inches
Face Depth    0.90 inches
Depth of Flange    2.5 inches
Face Balanced At Impact    No
Toe Hang    25 DegreesNejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: