Black Si5 RST Hosel with Alum Insert

Black Si5 RST Hosel with Alum Insert

  • 8 000Kč

Mallet Si5 je solidní putter z nerezové oceli s novou frézovanou hliníkovou vložkou pro skvělý pocit a roll míče. Si5 je velmi příjemný tvar většího malletu s elegantními liniemi, které vzbuzují velké sebevědomí. Skvělá volba pro golfisty, kteří si obvykle užívají větší puttery. Povrchová úprav..

  • Cena bez DPH:6 612Kč
  • Kód výrobku:Black Si5 RST Hosel with Alum Insert
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1


Mallet Si5 je solidní putter z nerezové oceli s novou frézovanou hliníkovou vložkou pro skvělý pocit a roll míče. Si5 je velmi příjemný tvar většího malletu s elegantními liniemi, které vzbuzují velké sebevědomí. Skvělá volba pro golfisty, kteří si obvykle užívají větší puttery.

 Povrchová úprava Black PowderCoat pomáhá omezit odlesky apodtrhují celkový design.
Díky novému revolučnímu designu „RST Hosel Plumber Neck „v designu SeeMore. zjednodušená na „RST Hosel“, jedrážkovaný krček se strojově frézován v USA, která přináší jedinečný přístup ke klasickému designu ofsetového krčku putteru. Umožňuje golfistům, kteří chtějí mít ruce více před míčem než poskytuje offset shaft využití systému vyrovnání RST společnosti SeeMore se Skrytím červené tečky
RST Hosel vstupuje do , pod úhlem 70 stupňů, a konstrukce nabízí vstup do hlavy hole blíže ke sweetspotu, než klasické krčky tohoto typu To vede k lepšímu pocitu rovnováhy a přirozenějšímu pohybu


Black Si5 Mallet RST Hosel (P1013H)
SKU    P1013H
Standard Shaft    All-Chrome Light 80 gram
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    375 grams
Head Material    Cast/Milled 303 Stainless with Aluminum Face Insert
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    3.94 inches
Face Depth    0.90 inches
Depth of Flange    2.72 inches
Face Balanced At Impact    No
Toe Hang    10 Degrees

Nejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: