Mini GIANT Deep Flange Black / Standard RST (P1525S)

Mini GIANT Deep Flange Black / Standard RST (P1525S)

  • 10 900Kč

Design FGP je nejznámějším produktem společnosti SeeMore, vlajkovou lodí značky a vítězným putterem 3 hlavních šampionátů a více než 20 vítězství Tour. Tento model mini Giant Deep Flange je variací na klasický mini Giant FGP s HLUBŠÍ zadní části hlavy. Sada 4 měděných závaží v extrémní části špičky ..

  • Cena bez DPH:9 008Kč
  • Kód výrobku: Mini GIANT Deep Flange Black / Standard RST (P1520S)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1Design FGP je nejznámějším produktem společnosti SeeMore, vlajkovou lodí značky a vítězným putterem 3 hlavních šampionátů a více než 20 vítězství Tour. Tento model mini Giant Deep Flange je variací na klasický mini Giant FGP s HLUBŠÍ zadní části hlavy. Sada 4 měděných závaží v extrémní části špičky a paty, jakož i ve spodní části maximálizují poměr MOI k velikosti. Hmotnost hlavy frézovaného hliníku je 350 gramů. Černý povrch se standardním RST (dvě bílé čáry a červená tečka).

Všechny modely putterů mají patentovaný systém nastavení technologie RifleScope (RST) společnosti SeeMore, který je skutečným referenčním bodem pro dokonalé vyrovnání a je u každého putteru. Tento putter je  VYROVNÁVANÝ TVÁŘí PŘI úderu nebo „vyvážený do rovinuy“, což znamená, že je dynamicky vyvážený a při impaktu se přirozeně vrací do původní pozice.Při pohybu má údrová plocha přirozenou snahu, držet fyzikálně nejlepší směr.

SKU    P1525S
Standard Shaft    Black Tip Shaft
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    350 grams
Head Material    100% Milled Aluminum w/milled Cu weights (non-adjustable)
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    4.6 inches
Face Depth    1.1 inches
Depth of Flange    1.75 inches
Face Balanced At Impact    Yes
Toe Hang    40 DegreesNejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

Newsletter

* E-mail: