Mini GIANT Deep Flange Black / Standard RST (P1525S)

Mini GIANT Deep Flange Black / Standard RST (P1525S)

  • 10 900Kč

Design FGP je nejznámějším produktem společnosti SeeMore, vlajkovou lodí značky a vítězným putterem 3 hlavních šampionátů a více než 20 vítězství Tour. Tento model mini Giant Deep Flange je variací na klasický mini Giant FGP s HLUBŠÍ zadní části hlavy. Sada 4 měděných závaží v extrémní části špičky ..

  • Cena bez DPH:9 008Kč
  • Kód výrobku: Mini GIANT Deep Flange Black / Standard RST (P1520S)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1Design FGP je nejznámějším produktem společnosti SeeMore, vlajkovou lodí značky a vítězným putterem 3 hlavních šampionátů a více než 20 vítězství Tour. Tento model mini Giant Deep Flange je variací na klasický mini Giant FGP s HLUBŠÍ zadní části hlavy. Sada 4 měděných závaží v extrémní části špičky a paty, jakož i ve spodní části maximálizují poměr MOI k velikosti. Hmotnost hlavy frézovaného hliníku je 350 gramů. Černý povrch se standardním RST (dvě bílé čáry a červená tečka).

Všechny modely putterů mají patentovaný systém nastavení technologie RifleScope (RST) společnosti SeeMore, který je skutečným referenčním bodem pro dokonalé vyrovnání a je u každého putteru. Tento putter je  VYROVNÁVANÝ TVÁŘí PŘI úderu nebo „vyvážený do rovinuy“, což znamená, že je dynamicky vyvážený a při impaktu se přirozeně vrací do původní pozice.Při pohybu má údrová plocha přirozenou snahu, držet fyzikálně nejlepší směr.

SKU    P1525S
Standard Shaft    Black Tip Shaft
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    350 grams
Head Material    100% Milled Aluminum w/milled Cu weights (non-adjustable)
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    4.6 inches
Face Depth    1.1 inches
Depth of Flange    1.75 inches
Face Balanced At Impact    Yes
Toe Hang    40 DegreesNejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: