SEE MORE - Platinum M7 Tour RST Hosel (1411H)

SEE MORE - Platinum M7 Tour RST Hosel (1411H)

  • 12 399Kč

Platinum M7 Tour je putter navržený dle požadavků tour hráčů s vyváženou patou a špičkou. Model M7 Tour jenavržený pro hráče, kteří milují vzhled klasické hlavy, ale s vylepšeným odpuštěním, nabízí vzhled výjimečné důvěry při založení. Platinum series- představuje krásnou platinovou povrchovou úprav..

  • Cena bez DPH:10 247Kč
  • Kód výrobku:Platinum M7 Tour RST Hosel (1411H)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1


Platinum M7 Tour je putter navržený dle požadavků tour hráčů s vyváženou patou a špičkou. Model M7 Tour jenavržený pro hráče, kteří milují vzhled klasické hlavy, ale s vylepšeným odpuštěním, nabízí vzhled výjimečné důvěry při založení.
Platinum series- představuje krásnou platinovou povrchovou úpravu s několika frézovanými prvky, včetně hluboce frézováním na úderové ploše pro výjimečný pocit při impaktu Roll. Nové logo „Sniper Scope“, které představuje maximální výkon, přesnost a exkluzivitu, které nová řada Platinum nabízí. Úžasný design s trvalou krásou.
Vyvážená „Club face“ 100% frézováno a vyrobeno v  USA z nelepší  oceli 303.

Díky novému revolučnímu designu „RST Hosel Plumber Neck „v designu SeeMore. zjednodušená na „RST Hosel“, jedrážkovaný krček se strojově frézován v USA, která přináší jedinečný přístup ke klasickému designu ofsetového krčku putteru. Umožňuje golfistům, kteří chtějí mít ruce více před míčem než poskytuje offset shaft využití systému vyrovnání RST společnosti SeeMore se Skrytím červené tečky
RST Hosel vstupuje do , pod úhlem 70 stupňů, a konstrukce nabízí vstup do hlavy hole blíže ke sweetspotu, než klasické krčky tohoto typu To vede k lepšímu pocitu rovnováhy a přirozenějšímu pohybu

SKU    P1411H
Standard Shaft    All-Chrome Light 80 gram
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    375 grams
Head Material    100% Milled 303 Stainless Steel
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    4.40 inches
Face Depth    .9 inches
Depth of Flange    1.25 inches
Face Balanced At Impact    No
Toe Hang    40 Degrees

Nejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: