SEE MORE - Platinum MFGP20 (P1401S)

SEE MORE - Platinum MFGP20 (P1401S)

  • 10 900Kč

Platinum MFGP20 Tour je novou verzí vlajkové lodi společnosti SeeMore. Nový MFGP20 přináší do rodiny FGP vzhled klasického „blade“ s vyvážením paty a špičky - Face Balanced at Impact. MFGP20 nabízí vzhled výjimečné důvěry při založení, hlava putteru zůstává po celou dobu úderu kolmá k rovině puttu. ..

  • Cena bez DPH:9 008Kč
  • Kód výrobku:Platinum MFGP20 (P1401S)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1


Platinum MFGP20 Tour je novou verzí vlajkové lodi společnosti SeeMore. Nový MFGP20 přináší do rodiny FGP vzhled klasického „blade“ s vyvážením paty a špičky - Face Balanced at Impact. MFGP20 nabízí vzhled výjimečné důvěry při založení, hlava putteru zůstává po celou dobu úderu kolmá k rovině puttu.
Platinum series- představuje krásnou platinovou povrchovou úpravu s několika frézovanými prvky, včetně hluboce frézováním na úderové ploše pro výjimečný pocit při impaktu Roll. Nové logo „Sniper Scope“, které představuje maximální výkon, přesnost a exkluzivitu, které nová řada Platinum nabízí. Úžasný design s trvalou krásou.
Vyvážená „Club face“ 100% frézováno a vyrobeno v  USA z nelepší  oceli 303.
Straight Shaft je uložen velmi blízko středu.

SKU    P1401S
Standard Shaft    Black Tip Shaft
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    350 grams
Head Material    100% Milled 303 Stainless Steel
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    4.50 inches
Face Depth    .95 inches
Depth of Flange    1.25 inches
Face Balanced At Impact    Yes
Toe Hang    90 Degrees


Nejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: