SEE MORE - Platinum MTri-Mallet (P1421S)

SEE MORE - Platinum MTri-Mallet (P1421S)

  • 10 900Kč

Platinový TRI Mallet frézovaný putter s hlubokým trojúhelníkovým tvarem je navržený podle požadavků tour hráčů. Většina váhy je soustředěna přímo za sweetspotem pro velkou stabilitu při úderu.Tvar je inspirovaný prvními mallet puttery  Seemore. „Úhlový, ostrý“ design, nabízí dokonalou směs přes..

  • Cena bez DPH:9 008Kč
  • Kód výrobku:Platinum MTri-Mallet (P1421)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1


Platinový TRI Mallet frézovaný putter s hlubokým trojúhelníkovým tvarem je navržený podle požadavků tour hráčů. Většina váhy je soustředěna přímo za sweetspotem pro velkou stabilitu při úderu.
Tvar je inspirovaný prvními mallet puttery  Seemore. „Úhlový, ostrý“ design, nabízí dokonalou směs přesnosti a odpuoštivosti a důvěry při založení.
Platinum series- představuje krásnou platinovou povrchovou úpravu s několika frézovanými prvky, včetně hluboce frézováním na úderové ploše pro výjimečný pocit při impaktu Roll. Nové logo „Sniper Scope“, které představuje maximální výkon, přesnost a exkluzivitu, které nová řada Platinum nabízí. Úžasný design s trvalou krásou.
Vyvážená „Club face“ 100% frézováno a vyrobeno v  USA z nelepší  oceli 303.
Straight Shaft je uložen velmi blízko středu.

SKU    P1421S
Standard Shaft    Black Tip Shaft
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    360 grams
Head Material    100% Milled 303 Stainless Steel
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    3.9 inches
Face Depth    0.95 inches
Depth of Flange    2.7 inches
Face Balanced At Impact    No
Toe Hang    10 Degrees

Nejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: