SEE MORE - Platinum SB20 Mallet Offset (P1301W)

SEE MORE - Platinum SB20 Mallet Offset (P1301W)

  • 9 500Kč

Platinum SB20 je největším putterem SeeMore, s velmi elegantními 3liniemi skrze celou hlavu – působí tak přitažlivě a stabilně. SB20 kombinuje vizuální sebevědomí při založení a stabilitu při úderu i impaktu. Má velmi vysokou MOI (odpuštění) s rozšířeným sweetspotem a 2 závažími z oceli v zadní přír..

  • Cena bez DPH:7 851Kč
  • Kód výrobku:Platinum SB20 Mallet Offset (P1301)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1

Platinum SB20 je největším putterem SeeMore, s velmi elegantními 3liniemi skrze celou hlavu – působí tak přitažlivě a stabilně. SB20 kombinuje vizuální sebevědomí při založení a stabilitu při úderu i impaktu. Má velmi vysokou MOI (odpuštění) s rozšířeným sweetspotem a 2 závažími z oceli v zadní přírubě. SB20 také umožňuje přizpůsobení hmotnosti, protože ocelová závaží mohou být nahrazena hliníkem, mědí nebo wolframem.
Platinum series- představuje krásnou platinovou povrchovou úpravu s několika frézovanými prvky, včetně hluboce frézováním na úderové ploše pro výjimečný pocit při impaktu Roll. Nové logo „Sniper Scope“, které představuje maximální výkon, přesnost a exkluzivitu, které nová řada Platinum nabízí. Úžasný design s trvalou krásou.
Vyvážená „Club face“ 100% frézováno a vyrobeno v  USA z nelepší  oceli 303.
Offset shaft nabízí mírné předsazení rukou při založení.

SKU    P1301W
Standard Shaft    All-Chrome Whistle Offset
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    360 grams
Head Material    6061 Aluminium 100% Milled
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    4 inches
Face Depth    0.95 inches
Depth of Flange    3.25 inches
Face Balanced At Impact    No
Toe Hang    Face Balanced

Nejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: