SEE MORE - Platinum SB20 Mallet RST Hosel (P1301H)

SEE MORE - Platinum SB20 Mallet RST Hosel (P1301H)

  • 10 900Kč

Platinum SB20 je největším putterem SeeMore, s velmi elegantními 3liniemi skrze celou hlavu – působí tak přitažlivě a stabilně. SB20 kombinuje vizuální sebevědomí při založení a stabilitu při úderu i impaktu. Má velmi vysokou MOI (odpuštění) s rozšířeným sweetspotem a 2 závažími z oceli v zadní přír..

  • Cena bez DPH:9 008Kč
  • Kód výrobku:Platinum SB20 Mallet RST Hosel (P1301H)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1Platinum SB20 je největším putterem SeeMore, s velmi elegantními 3liniemi skrze celou hlavu – působí tak přitažlivě a stabilně. SB20 kombinuje vizuální sebevědomí při založení a stabilitu při úderu i impaktu. Má velmi vysokou MOI (odpuštění) s rozšířeným sweetspotem a 2 závažími z oceli v zadní přírubě. SB20 také umožňuje přizpůsobení hmotnosti, protože ocelová závaží mohou být nahrazena hliníkem, mědí nebo wolframem.
Platinum series- představuje krásnou platinovou povrchovou úpravu s několika frézovanými prvky, včetně hluboce frézováním na úderové ploše pro výjimečný pocit při impaktu Roll. Nové logo „Sniper Scope“, které představuje maximální výkon, přesnost a exkluzivitu, které nová řada Platinum nabízí. Úžasný design s trvalou krásou.
Vyvážená „Club face“ 100% frézováno a vyrobeno v  USA z nelepší  oceli 303.
Díky novému revolučnímu designu „RST Hosel Plumber Neck „v designu SeeMore. zjednodušená na „RST Hosel“, jedrážkovaný krček se strojově frézován v USA, která přináší jedinečný přístup ke klasickému designu ofsetového krčku putteru. Umožňuje golfistům, kteří chtějí mít ruce více před míčem než poskytuje offset shaft využití systému vyrovnání RST společnosti SeeMore se Skrytím červené tečky
RST Hosel vstupuje do , pod úhlem 70 stupňů, a konstrukce nabízí vstup do hlavy hole blíže ke sweetspotu, než klasické krčky tohoto typu To vede k lepšímu pocitu rovnováhy a přirozenějšímu pohybu.


 SKU    P1301H
Standard Shaft    All-Chrome Light 80 gram
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    360 -385 grams
Head Material    6061 Aluminium 100% Milled
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    4 inches
Face Depth    0.95 inches
Depth of Flange    3.25 inches
Face Balanced At Impact    No
Toe Hang    20 Degrees

Nejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: