SEE MORE - Platinum SBc20 Mallet (P1303S)

SEE MORE - Platinum SBc20 Mallet (P1303S)

  • 9 500Kč

Platinum SBc20 doplnění rodiny SB20 - SBc20 je verze s čistým středovým uložením shaftuPlatinum SB20 je největším putterem SeeMore, s velmi elegantními 3liniemi skrze celou hlavu – působí tak přitažlivě a stabilně. SB20 kombinuje vizuální sebevědomí při založení a stabilitu při úderu i impaktu. Má v..

  • Cena bez DPH:7 851Kč
  • Kód výrobku:Platinum SBc20 Mallet (P1303S)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1Platinum SBc20 doplnění rodiny SB20 - SBc20 je verze s čistým středovým uložením shaftu
Platinum SB20 je největším putterem SeeMore, s velmi elegantními 3liniemi skrze celou hlavu – působí tak přitažlivě a stabilně. SB20 kombinuje vizuální sebevědomí při založení a stabilitu při úderu i impaktu. Má velmi vysokou MOI (odpuštění) s rozšířeným sweetspotem a 2 závažími z oceli v zadní přírubě. SB20 také umožňuje přizpůsobení hmotnosti, protože ocelová závaží mohou být nahrazena hliníkem, mědí nebo wolframem.
Platinum series- představuje krásnou platinovou povrchovou úpravu s několika frézovanými prvky, včetně hluboce frézováním na úderové ploše pro výjimečný pocit při impaktu Roll. Nové logo „Sniper Scope“, které představuje maximální výkon, přesnost a exkluzivitu, které nová řada Platinum nabízí. Úžasný design s trvalou krásou.
Vyvážená „Club face“ 100% frézováno a vyrobeno v  USA z nelepší  oceli 303.

Stright shaft je uložen přímo do středu hlavu hole.

SKU    P1303S
Standard Shaft    Black Tip Shaft
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    360 grams
Head Material    6061 Aluminium 100% Milled
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    4 inches
Face Depth    0.95 inches
Depth of Flange    3.25 inches
Face Balanced At Impact    No
Toe Hang    5 Degrees

Nejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: