SEE MORE - Private Reserve Platinum M5x (P1210S)

SEE MORE - Private Reserve Platinum M5x (P1210S)

  • 13 800Kč

Platinová M5x Private Reserve je hlava hole inspirovaná požadavky hráčů z Tour, vylepšená hlava putteru  a vyfrézovaná do konečného vyváženého designu. Navržen pro hráče, kteří miluje vzhled elegantních mallet putterů, M5x kombinuje výjmečné vyvážení a toleranci při nedokonalém úderu s pocitem ..

  • Cena bez DPH:11 405Kč
  • Kód výrobku:Private Reserve Platinum M5x (P1210)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1


Platinová M5x Private Reserve je hlava hole inspirovaná požadavky hráčů z Tour, vylepšená hlava putteru  a vyfrézovaná do konečného vyváženého designu. Navržen pro hráče, kteří miluje vzhled elegantních mallet putterů, M5x kombinuje výjmečné vyvážení a toleranci při nedokonalém úderu s pocitem výjimečné důvěry při založení. M5x má krásnou platinovou povrchovou úpravou s frézováním. Je vyroben z nerezové oceli 303 a hliníku 6061, včetně hlubokým frézovaným vzorem uderové  plochy pro výjimečně měkký, ale solidní pocit a konzistentního rolování míče. Představuje nové logo „Sniper Scope“, které symbolizuje maximální výkon, přesnost a nejvyšší exkluzivitu, kterou nabízí pouze řada Private reserve Platinum. Krásný nadčasový design s rovným centr shaftem a vodorovně vyváženou úderovou plochou. 100% frézováno v USA z nejdražší třídy USA nerezové oceli 303 a hlimníku 6061.
    
SKU    P1210S
Standard Shaft    Black Tip Shaft
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    360 grams
Head Material    100% Milled 303 Stainless Steel
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    3.94 inches
Face Depth    0.90 inches
Depth of Flange    2.72 inches
Face Balanced At Impact    No
Toe Hang    Face Balanced


Nejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: