SEE MORE - Private Reserve Platinum M7X (P1220S)

SEE MORE - Private Reserve Platinum M7X (P1220S)

  • 11 949Kč

Platinum M7x Private Reserve je mírně zvětšená hlava, vylepšená a vyvážená čepel pomocí směsi frézovaných kovových materiálů pro špičkový design. Určeno pro hráče, který miluje vzhled klasické hlavy putteru, ale s bezkonkurenčním výkonem a velkým sweetspotem. M7x kombinuje špičkové vyvážení a vysoké..

  • Cena bez DPH:9 875Kč
  • Kód výrobku:Private Reserve Platinum M7X (P1220)
  • Dostupnost:Na skladě

Tento výrobek má minimální množství 1


Platinum M7x Private Reserve je mírně zvětšená hlava, vylepšená a vyvážená čepel pomocí směsi frézovaných kovových materiálů pro špičkový design. Určeno pro hráče, který miluje vzhled klasické hlavy putteru, ale s bezkonkurenčním výkonem a velkým sweetspotem. M7x kombinuje špičkové vyvážení a vysoké MOI, přináší důvěru při založení. M7x má krásnou platinovou povrchovou úpravu se složitými více frézovacími vzory z nerezové oceli 303 a hliníku 6061 v celém putteru, včetně hluboko frézované plochy pro výjimečně měkký, ale solidní pocit a konzistentní rolování míče. Představuje nové logo „Sniper Scope“, které představuje maximální výkon, přesnost a nejvyšší exkluzivitu, kterou nabízí pouze řada Private Reserve Platinum. Úžasný design s krásným nadčasovým designem. Straight shaft. 100% frézováno v USA z nejvyšší třídy nerezové oceli 303 a hliníku 6061.

SKU    P1220S
Standard Shaft    Black Tip Shaft
Custom Length    30" - 39" - Standard or Counter Balanced Option
Custom Lie    68° - 72°
Head Weight (grams)    360 grams
Head Material    100% Milled 303 Stainless Steel
Loft (degrees)    2.5
Length of Face    4.46 inches
Face Depth    1.07 inches
Depth of Flange    1.23 inches
Face Balanced At Impact    Yes
Toe Hang    20 Degrees

Nejprodávanější produkty

SNAP CAP Ferrule - různé barvy

Plastové okruží u hlavy hole různé barevné provedení.Díky konstrukci je možné instaleci provést během několika minut na celý set holí.Balení obasahuje lepidlo. ..

rating

PCB Black (P1003)

Pure center blade je jednoduchý klasický tvar přesně středovým úmístěním shaftu pro přesné vzvážením během celého úderu.Zpracování je nerezová ocel 303, s frézovanou plochou.Copper PVD finish helps to reduce glare and enhance overall design.Shaft je umístěn v centru hlavy hol SKU   &n..

rating

Newsletter

* E-mail: